Leica Tour Online to cykl webinarów poświęconych oprogramowaniu i technologiom pomiarowym

Zarejestruj się i zobacz nasze dotychczasowe transmisje

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które obejrzały nasze webinary. Dotychczas mieliśmy okazję gościć w ramach Leica Tour Online kilkaset osób! Specjalnie dla uczestników spotkań oraz dla osób, które nie mogły się z nami połączyć, udostępniamy zapisy video wydarzeń.

Aby uzyskać dostęp do nagranych spotkań, wystarczy wypełnić poniższy formularz, a na wskazany adres email prześlemy link do strony z nagraniami. Wykorzystaj moment i w zaciszu domu lub biura poznaj efektywne metody pracy z danymi pomiarowymi.

Pamiętaj o promocji dotyczącej Leica Infinity - tylko do końca czerwca możesz zdobyć bezpłatną wersję 90-dniową naszego oprogramowania. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Webinary on-demand

zarejestruj się i uzyskaj dostęp do zapisu naszych spotkań online

prosimy podać numer NIP bez myślników
Powiedz nam więcej, jak możemy Ci pomóc.

Polityka prywatności Leica Geosystems opisuje, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, a także informacje o tym, jak możesz korzystać ze swoich praw do aktualizacji, dostępu, zarządzania, eksportu i usuwania swoich danych osobowych.

Jeśli później zmienisz zdanie, możesz wycofać zgodę w dowolnym momencie, klikając link „Anuluj subskrypcję” w wiadomościach e-mail wysyłanych do Ciebie.

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na Warunki użytkowania Leica Geosystems