Pakiet oprogramowania Leica Infinity dla biur geodezyjnych został zaprojektowany do efektywnego zarządzania, przetwarzania, analizy i kontroli jakości danych pomiarowych w terenie. 

Tylko do końca czerwca oferujemy rozszerzoną 90-dniową, w pełni funkcjonalną licencję próbną Infinity. Rejestracja licencji próbnej umożliwia użytkownikowi Infinity pełną funkcjonalność wszystkich modułów i funkcji przez 90 dni.

Dzięki 90-dniowemu okresowi próbnemu, możesz również zapisać się na kursy Infinity dostępne na platformie edukacyjnej Leica Geosystems online.

Pobierz Broszurę Leica Infinity

Pobierz Dane techniczne Leica Infinity

 

Dlaczego oprogramowanie pomiarowe Leica Infinity?


Ciągła kontrola

Bądź zawsze na bieżąco. Infinity wspiera wszystkie Twoje prace związane z opracowaniem danych, jednocześnie zapewniając nadzór nad wszystkimi procesami. Generuj rzetelne raporty i dokumenty, które zapewniają dokładność niezbędną podczas realizacji projektów. Oprogramowanie biurowe do przetwarzania informacji geoprzestrzennych dające możliwość pełnego śledzenia danych - od importu po przetwarzanie i eksport.

Most danych

Most łączący prace terenowe z projektowaniem. W łatwy sposób dostosuj widok 3D w celu wizualizacji importowanych danych terenowych, aby kontrolować ich dokładność, przetwarzać i eksportować do CAD. Efektywnie wprowadzaj dane projektowe CAD, aby lepiej wizualizować zakres i skalę projektów, przygotowywać pomiary i tyczenie w terenie. Oprogramowanie Infinity jest mostem łączącym prace terenowe z biurowymi.

 

Nieskończenie połączony

Dostęp do danych jest płynny i efektywny dzięki zintegrowanych w Infinity usługom opracowanym przez Leica, Hexagon i partnerów. Pobierz dane referencyjne GNSS bezpośrednio z sieci HxGN SmartNet, użyj programu HxGN Imagery Program jako bazowych map w projekcie, łącznie z udostępnieniem ich w terenie dla pełnej świadomości przestrzennej. Przenoś i udostępniaj dane bezpośrednio z Leica Exchange i Leica ConX, wysyłając je bezpośrednio do użytkowników lub maszyn.

 

Obrazowanie i chmury punktów

Importuj, przeglądaj i analizuj prace terenowe, na podstawie obrazów pozyskanych w terenie. Mierz pominięte punkty, generuj porównania punktów lub wykorzystuj obrazy UAV do generowania chmur punktów, cyfrowych powierzchni i aktualnych ortoobrazów wspierających terenowe kampanie pomiarowe. Generuj raporty używające standardu ASPRS, aby otrzymać rezultaty, których oczekujesz. Używaj obrazów, aby zawsze być na bieżąco.

 

Powierzchnie i objętości

Twórz szczegółowe modele powierzchni na podstawie danych terenowych za pomocą Infinity. Łącz pomierzone punkty z chmurami punktów, dodawaj linie jako linie nieciągłości i wykorzystaj obszary do wykluczania lub wyznaczania granic. Używaj powierzchni do obliczania objętości, pomiarów i porównywania obszarów oraz obliczania wykopów / nasypów w celu wygenerowania różnic tolerancji, które można wysłać w teren, aby wytyczyć obszary problematyczne.

 

Przetwarzanie i wyrównanie danych

Otrzymaj dokładne wyniki podczas przetwarzania wszystkich źródeł danych terenowych, w tym danych pochodzących z tachimetrów, wysokości zmierzonych za pomocą precyzyjnych niwelatorów, obserwacji GNSS RTK oraz statycznych obserwacji linii bazowych. Przeprowadź pełne wyrównanie 3D, 2D i 1D metodą najmniejszych kwadratów, aby uzyskać najbardziej wiarygodne współrzędne.

Porozmawiaj z nami

Interesujesz Cię oprogramowaniem Leica Infinity? Chcesz poznać więcej szczegółów technicznych tudzież zapoznać się z ofertą?
Wypełnij formularz, a dedykowany Inżynier sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

prosimy podać numer NIP bez myślników
Powiedz nam więcej, jak możemy Ci pomóc.

Polityka prywatności Leica Geosystems opisuje, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, a także informacje o tym, jak możesz korzystać ze swoich praw do aktualizacji, dostępu, zarządzania, eksportu i usuwania swoich danych osobowych.

Jeśli później zmienisz zdanie, możesz wycofać zgodę w dowolnym momencie, klikając link „Anuluj subskrypcję” w wiadomościach e-mail wysyłanych do Ciebie.

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na Warunki użytkowania Leica Geosystems