Leica Tour 2021
Największy roadshow geodezyjny w Polsce

Poszukujesz wiedzy rozwijającej Twój biznes? Chcesz poznać nowości ze świata pomiarów? Pragniesz przetestować najnowsze instrumenty geodezyjne, których pomiarom można zaufać? Chcesz zobaczyć ekscytujące oprogramowanie i nowinki ułatwiające pracę specjalisty pomiarowego?

Po przerwie spowodowanej pandemią, serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Leica Tour. W dniach 7-16.09 odwiedzimy Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Warszawę. Jeśli jesteś geodetą, lub/i wykorzystujesz dokładne pomiary w swojej pracy - MUSISZ SPOTKAĆ SIĘ Z NAMI!

 

Najnowszy skaner Leica RTC360 z unikalną technologią VIS oraz oprogramowaniem Cyclone Field 360 - najszybszy skaner laserowy na rynku z technologią ułatwiającą pracę w terenie. Sprawdź jak możesz szybko i łatwo łączyć skany oraz przechwytywać rzeczywistość 3D.
 
 
Najmniejszy skaner laserowy Leica BLK360 - lekki, poręczny i wszechstronny skaner laserowy. Wypróbuj jego niezwykłe możliwości, sprawdź jakie ma dedykowane zastosowania i dowiedz się jak możesz wykorzystać skaner w swojej pracy.
 
 
Nowe odbiorniki GNSS: nasz bestseller Leica GS18I umożliwiający pomiary z wychyloną tyczką bez konieczności kalibracji pochyłomierza, a wykorzystując Technologię Wizualnego Pozycjonowania również pomiary szczegółów niedostępnych - sprawdź jak tyczenie oraz pomiary mogą być proste, szybkie i bezpieczne - a także Leica GS07 czyli wydajny, prosty odbiornik GNSS, doskonale sprawdzający się w każdych warunkach
 
Poznaj nasze najnowsze tachimetry zautomatyzowane. Przekonaj się sam jak DynamicLock może wspomóc twoje codzienne pomiary, a LOC8 ochronić cię nawet kiedy śpisz. Bądź szybki, bezpieczny i pewny z tachimetrami Leica Geosystems. Od manualnych po zrobotyzowane.
 
Konkursy i atrakcje niespodzianki. Każdy zarejestrowany gość, który przybędzie na spotkanie, będzie mógł wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. 
 

 

Gdzie i kiedy?

Wybierz datę i miasto, które najbardziej Ci odpowiada. Nasze spotkania zaczynamy o godzinie 15.00 - prosimy o punktualne przybycie.

Informacje dodatkowe

  • Ilość miejsc na spotkaniach ograniczona - aby zagwarantować sobie miejsce zarejestruj się teraz korzystając z zamieszczonego formularza 
  • Zastrzegamy możliwość zakończenia wcześniej rejestracji