Leica Tour 2019
Największy roadshow geodezyjny w Polsce

Poszukujesz wiedzy rozwijającej Twój biznes? Chcesz poznać nowości ze świata pomiarów? Pragniesz przetestować najnowsze instrumenty geodezyjne, których pomiarów można być pewnym? Chcesz zobaczyć ekscytujące oprogramowanie i nowinki ułatwiające pracę specjalisty pomiarowego?

Po rocznej przerwie serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Leica Tour. W dniach 6-31.05 odwiedzimy 13 miast w Polsce. Jeśli jesteś geodetą, lub/i wykorzystujesz dokładne pomiary w swojej pracy - MUSISZ SPOTKAĆ SIĘ Z NAMI!

 

Co w programie?

 

Najnowszy skaner Leica RTC360 z unikalną technologią VIS oraz oprogramowaniem Cyclone Field 360 - najszybszy skaner laserowy na rynku z technologią ułatwiającą pracę w terenie. Sprawdź jak możesz szybko i łatwo łączyć skany oraz przechwytywać rzeczywistość 3D.
 
 
Najmniejszy skaner laserowy Leica BLK360 - lekki, poręczny i wszechstronny skaner laserowy. Wypróbuj jego niezwykłe możliwości, sprawdź jakie ma dedykowane zastosowania i dowiedz się jak możesz wykorzystać skaner w swojej pracy.
 
 
Nowe odbiorniki GNSS: nasz bestseller Leica GS18T umożliwiający pomiary z pochyloną tyczką bez konieczności kalibracji pochyłomierza - sprawdź jak tyczenie i pomiary mogą być proste i szybkie - oraz Leica GS07 czyli wydajny, prosty odbiornik GNSS, doskonale sprawdzający się w każdych warunkach
 
Poznaj nasze najnowsze tachimetry manualne z serii FlexLine - instrumenty z technologią AutoHeight oraz znanymi i lubianymi aplikacjami do codziennej pracy. Wypróbuj również tachimetry robotyczne - brakuje Ci ludzi do pracy? Przetestuj niezwykle precyzyjne tachimetry oraz możliwości jakie daje praca jednoosobowa.
 
Drony - poznaj naszego zaawansowanego drona Aibot SX, serię wirnikowców marki DJI oraz UAV Birdie -  wspólnie z Partnerami firmą Solectric i Flytech pokażemy jak można dokładnie pomierzyć lub zinwentaryzować świat łącząc pomiary w oprogramowaniu Leica Infinity.
 
 
C-GEO - znane i lubiane oprogramowanie geodezyjne - w wybranych miastach o najnowszej wersji aplikacji opowie przedstawiciel producenta.
 
 
Konkursy i atrakcje niespodzianki. Każdy zarejestrowany gość, który przybędzie na spotkanie, będzie mógł wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. 
 

 

Gdzie i kiedy?

Wybierz datę i miasto, które najbardziej Ci odpowiada. Nasze spotkania zaczynamy o godzinie 15.30 - prosimy o punktualne przybycie

Informacje dodatkowe

  • Ilość miejsc na spotkaniach ograniczona - aby zagwarantować sobie miejsce zarejestruj się teraz korzystając z zamieszczonego obok formularza 
  • Zastrzegamy możliwość zakończenia wcześniej rejestracji 

 

Partnerzy

 

Flytech Lotnictwo to nasza praca i pasja. Produkujemy i wdrażamy innowacyjne produkty: latające systemy bezzałogowe do profesjonalnych zastosowań. Tworzymy drony dla geodezji, rolnictwa czy służb ratunkowych w Polsce i za granicą. Rewolucjonizujemy ich pracę, szkolimy, proponujemy nowatorskie rozwiązania. Poznaj nas, a przekonasz się, że przyszłość jest bezzałogowa.
 

Firma Solectric Polska to firma oferująca nowoczesne rozwiązania elektroniki konsumenckiej i przemysłowej. Od 2014 jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy DJI, specjalizującym się w zastosowaniu dronów oraz kamer dla przemysłu.

 
Firma Softline to producent znanego i cenionego oprogramowania geodezyjnego C-GEO. Poza tworzeniem oprogramowania dla geodezji, od 1998 r. firma rozwija oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami w zakładach przemysłowych (energetyka, gazownictwo) i zarządzaniem dokumentacją w administracji samorządowej (powiaty, gminy).
 

Grupa Vector Software to założona w 2000 roku dynamicznie rozwijająca się firma, tworząca i wspierająca systemy IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się partnerem wielu firm w tym Bricsys – producenta oprogramowania BricsCAD (Platformy CAD oferującej wszystkie znane funkcje .dwg CAD).

Rejestracja

Weź udział w ekskluzywnym pokazie najnowszych rozwiązań Leica Geosystems. Zarejestruj się i dołącz do nas. Liczne atrakcje czekają na Ciebie!
Wstęp tylko dla zarejestrowanych uczestników! Liczba miejsc ograniczona!